VIZUALIZACE

Navrhujeme originální interiéry rodinných domů, bytů, komerčních prostor, restaurací a ostatních veřejných prostorů.

Naše práce nekončí jen návrhem a přípravou projektu.

Zaručujeme, že všechny naše  návrhy a projekty Vám kvalitně realizujeme. Ušetříte tím čas a peníze a přitom dosáhnete vyššího komfortu nákupu na  jednom místě.


V domácím nebo pracovním interiéru trávíme mnoho času, proto je důležité mít prostor zařízený podle vlastních potřeb a představ. Je pro nás důležité, aby se zákazníci cítili v námi navržených interiérech dobře po dlouhou dobu. Naším cílem je poskytnout spolehlivé a kvalitní řešení za přijatelné ceny všem.

Máme informace o nových trendech, kvalitních materiálech a o základních pravidlech při řešení interiéru nebo stavby. Pokud tedy chcete ušetřit čas a chcete byt originální, využijte  našich služeb.

NOVOSTAVBA V ČERNOŠICÍCH

Na přání klienta bylo minimalizováno použití šedé barvy. Vše chtěli v neutrálních teplejších odstínech....

NÁVRH REKONSTRUKCE BYTU NA ZLIČÍNĚ

Klienti se na nás obrátili, aby jsme s nimi spolupracovali při celkové rekonstrukci 10 let starého bytu v Praze - Zličín. Tato lokalita je nám velice blízká a tak jsme bez váhání souhlasili. Rekonstrukce se moc povedla - podívejte se na záložku realizace! 

OBÝVACÍ POKOJ S KUCHYNÍ A JÍDELNOU 
- V PRAZE U VLTAVY

BYT NA VINOHRADECH

Byli jsme osloveni mladým mužem, který požadoval návrhy části bytu. V bytě nesměla chybět pracovna s posilovnou a zábavnou části a také útulný obývací pokoj. 

MODERNÍ LAKOVANÁ KUCHYNĚ

Krásná bílá lakovaná kuchyň s kamenným a dřevěným dekorem. 

Ve velkém ostrůvku je zabudovaná vinotéka a lednice se otevírá elektronicky!

DŮM V NOVÉ ZÁSTAVBĚ KOLOVRATY - PRAHA